• Hafta İçi 8:00 - 20:00 Pazar-Kapalı

Konteyner İmalat

Konteyner imalatı, çeşitli amaçlar için konteyner tasarlama ve üretme adımlarını içeren endüstriyel süreçtir . Bu yapının kargo taşımacılığı, ürün depolama veya geçici barınma ihtiyaçları  için yoğun olarak kullanıldığı gözlemlenmektedir. 

Küçük ve büyük ihtiyaçlar için farklı formatlarda yapılan yapılarda, konteyner imalatında  genellikle plastik, çelik, ahşap veya alüminyum gibi ana yapı malzemeleri kullanılır. Bu süreç aynı zamanda, sıkı kaynak ve dayanıklılık sağlamak için ciddi kontrol ve testleri beraberinde zorunlu kılar. 

KONTEYNER İMALATININ AMACI

Konteyner imalatı, yapının amacına göre, özel yapım veya önceden belirlenmiş parametrelere göre yapılır . Böylece sonuç, düşük üretim maliyetli ve çok yönlü, bir ofise, satış standına, tuvalete dönüştürülebilen veya soğutmalı modeller de dahil olmak üzere geleneksel saklama ve taşıma amacını koruyan bir üründür.

Her türlü ihtiyaca yönelik özel yapıları ile konteyner imalatı , inşaat sektörü, büyük sanayi ve çeşitli ticari sektörlerdeki firmalardan talep almaktadır. Konteynerlerin geliştirilmesi ve üretimi ,  bu alanda deneyimli çelik konstrüksiyon firmaları başta olmak üzere branşlaşmış sanayi kuruluşları tarafından yapılmaktadır. 

  • Yüksek kalite: konteyner, sağlam menşeli hammadde ile üretilmelidir. Çelik iyi bir tercih olacaktır;
  • Pratiklik: Konusunda uzman firmalardan kolaylıkla satın alınabilen, kiralama veya satın alma seçeneği ile konteynerin kısa sürede teslim edilmesi mümkündür;
  • Sayısız kullanım alanı: Konteyner, her proje tipine uygun seçenekler ve yüzeylerle farklı amaçlar için üretilebilir;
  • Düşük maliyet: projeleri ve çeşitli hizmetleri etkinleştirmek için düşük başlangıç ​​yatırımıdır.

KONTEYNER ÜRETİCİ FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ VE GÖREVLERİ

Güvenlik standartlarını karşılamak ve bu ekipmanın satışını kolaylaştırmak için, konteyner imalat şirketleri ekipmanları hakkında üretim tarihi, onaylandığı ülke, maksimum brüt çalışma ağırlığı, onu üreten kişinin kimlik numarası, desteklenmiş ağırlık gibi bilgileri müşterilerine sunmalıdır. Şirket bu spesifikasyonları takip etmekle beraber, amacı ne olursa olsun, müşterinin güvenli, dayanıklı ve yüksek kaliteli bir konteynere sahip olacağına dair teminatlar vermelidir. 

KONYA Konteyner İmalatı

Yiğit Çelik Konstrüksiyon; tecrübesi, üretim kapasitesi ve sektörel yapısındaki ayrıcalıklarıyla piyasadaki en saygın konteyner üreticilerinden biridir . Ayrıca şirketimiz, tüm müşterilerine büyük bir verimlilikle hizmet verebilmek için yüksek kaliteli malzemeler kullanmaktadır.

Merkezi Konya Ereğli ilçesinde bulunan çelik çatı firmamız Türkiye’nin her yerine en iyi fiyatlarla ve her zaman kendisine belirtilen her ihtiyaç için özel çözümler üretmektedir. 

Yiğit Çelik Çatı & Çelik Konstrüksiyon ihtiyacınız olan tüm yapılara özel çözümler ve teklifler sunmaktadır.